בית המועצה
    מועצה אזורית עמק יזרעאל
    דלג על מועצה אזורית עמק יזרעאל

    מועצה אזורית עמק יזרעאל

    ת.ד. 90000, עפולה 1812003

    בית המועצה ליד קיבוץ מזרע

    למפה ב- waze לחץ כאן

    טלפון: 04-6520111

    פקס: 04-6520000

    דוא"ל - info@eyz.org.il

    מוקד 24/7: 04-6520100

    שעות פעילות: 7:30-16:000

    חברי מליאה

    מעודכן ליום 30 אוקטובר 2018
    1/11/2018 עודכן בתאריך
    יישוב שם פרטי שם משפחה נייד דוא"ל
    נהלל אייל בצר 050-5316923 Eyalb@eyz.org.il
    אלון הגליל דליה  אייל בן מנשה 058-136912

    Daliae@eyz.org.il

    יפעת אבי סמוביץ 050-6425944 Avi@eyz.org.il
    אחוזת ברק זיו ורהפטיג 054-4732223

    emekleader@gmail.com

    אחוזת ברק יעקב איציק 054-2325132

    Yakovits@gmail.com

    אלוני אבא אפי קידרון 052-2618698 Mekidron@netvision.net.il
    אלונים  איתי   אדמון    
    בית זייד        
    בית לחם הגלילית איריס גרומן 054-6245926

    Iris.groman@tabisrael.com

    בית שערים אברהם כץ 054-5450540

    Abakatz1@gmail.com

    בלפוריה יריב בן עזר    
    גבעת אלה גבי קנץ 052-4281166

    gabykantzi@gmail.com

    גבעת אלה רחל בן חורין 054-4273394 rachel@kti.co.il
    גבת  יוסי  גת 053-7350557  
    גזית        
    גניגר ערן בר - רבי 050-6686067

    eran.bar.rabi@gmail.com

    דברת רפאל פלט 050-2027561

    rafip@davrat.org.il

    הושעיה איל ליבוביץ' 050-8876773

    leyboe@bezeqint.net

    הושעיה יאיר כ"ץ    
    היוגב יוחאי פורת    
    הסוללים ישראל ויזל 054-6212188

    vizel@2leap.co.il

    הרדוף        
    חנתון אילן  סופר    
    כפר ברוך יובל גולדשטיין 050-9161016

    yuvalgred@gmail.com

    כפר גדעון רמי יחיא    
    כפר יהושע שי יזרעאלי 052-2846391

    Shai.izraeli@gmail.com 

    כפר החורש  צליל  אבני חיון 052-6891987 tslil.avni@gmail.com
    מנשיה זבדה עומר סעאידה 050-5201181

    Omarsaida1990@gmail.com

    מרחביה מושב ארז יפלח 050-5364697

    office@mopline.com

    מרחביה קיבוץ יורם רז 050-5264628

    Yoram@yvc.ac.il

    מזרע        
    נהלל ארז בלסקי 050-8442374

    erezbelsky@gmail.com

    סוואעד חמירה טאהא סוועאד    
    עדי מירה גלס 052-2415339

    glassmira339@gmail.com

    עדי        
    עין דור עידו דורי    
    ציפורי אלי בן סימון 052-2546023

    Elibm743@gmail.com

    רמת דוד גל בריל 052-3446709

    galpinshow@yahoo.com

    שדה יעקב נועם הולנדר 053-2207512

    Noamholander@gmail.com

    שמשית רז קרני 052-9281214 Razkarny@gmail.com
    שמשית שמוליק דודאי 054-9292488

    shmdud@gmail.com

    שריד שיר פרסאי ברניב 050-6501040

    shir.bp@gmail.com

    תל עדשים שמר ויניק 055-8838230

    shemervinik@yahoo.com

    תמרת אורי קירי 052-8617103

    kiris.ideas@gmail.com

    תמרת דורית סלע    
    עבור לתוכן העמוד