סיומי שנה מרגשים בתיכוני העמק

21/06/2017 עודכן בתאריך

בתיכון ויצו נהלל סיימו 250 בוגרי מחזור צ"ב את לימודיהם בבית הספר - המחזור הגדול ביותר מבין תיכוני העמק. במסגרת מסיבת הסיום החגיגית, נפרדו בויצו מדוד חורש – המנהל המיתולוגי עתיר הפעלים והעשייה של כפר הנוער שפורש לגמלאות. ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל – אייל בצר, ברך את תלמידי המחזור וגם את חורש ואמר: "השנה, אנו נפרדים מאושייה – מליבו הפועם של כפר הנוער ויצו נהלל – דוד חורש. דוד, הוא לא רק מנהל הכפר, הוא אבא ואמא של כל התלמידים והצוות, עשה הכל, ראה הכל ועדיין מתרגש מכל חיוך של תלמיד, נזעק לכל דמעה, דואג לכולם ועושה מצוות לרוב – דוד, שנותיך הרבות חקוקות בדברי הימים של בית הספר הזה ובליבות המורים והתלמידים הרבים שליווית וגידלת. אין כמוך! אנו חבים לך רבות על פיתוח כפר הנוער, הבנייה, הצמיחה, גיוס המשאבים ועוד רבות ונצורות שעשית עבור רבים כל כך, בלב שומע, נפש חפצה ונשמה נדיבה ואוהבת".

 

בבית הספר עמקים תבור במזרע חגגו 171 בוגרים ובוגרות ממחזור י"ח את סיום לימודיהם במסיבה חגיגית ומשמחת. בהמשך השבוע ציינו בבית הספר את סיום השנה הכללי של בית הספר בהפנינג קהילתי עם משפחות התלמידים ועם שלל פעילויות ספורט, חשיבה וכיף על מדשאות בית הספר.

 

בתיכון הרדוף חגגו בלבן 64 בוגרי מחזור י"ז את סיום לימודיהם בבית הספר בערב חגיגי בנוכחות הורים ואורחים.

 

בבית הספר העמק המערבי ביפעת, חגגו 143 בוגרי מחזור נ"ו את סיום לימודיהם. במהלך המסיבה, קיבלו גם הורי התלמידים – תעודות סיום בית ספר והוקרה על תמיכתם ומסירותם לתלמידים ולבית הספר לאורך שנות הלימודים. ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, ברך את הבוגרים בכל תיכוני העמק ואמר: "המועצה האזורית עמק יזרעאל, אגף החינוך ועוד מחלקות רבות במועצה, מלוות אתכם, תלמידים יקרים, שנים ארוכות. מעניקים לכם את מירב המשאבים שלנו, תשומת הלב ואת מיטב אנשי המקצוע בכל תחום, כדי לקדם את השכלתכם וכשרונכם בכל תחום. המועצה שלנו משקיעה מחצית מתקציבה, בחינוך הפורמלי והבלתי פורמלי, ואתם, שמעוררים בליבנו גאווה כה רבה, פרי מאמצים וטיפוח ארוך שנים של כל המערכות המלוות אתכם מהגיל הרך ועד היום, בו אתם מסיימים נרגשים את פרק הלימודים".

עבור לתוכן העמוד