מאות מבקרים ביריד החשיפה של העסקים והספקים של העמק

21/06/2017 עודכן בתאריך

השבוע התקיים זו הפעם השניה, יריד ירוק לבן בעמקים. היריד הוא יוזמה של עמותת "אופק לתעסוקה מעברים בעמק" בשיתוף המועצות האזוריות עמק יזרעאל, זבולון, עמק המעיינות ומגידו .

 

היריד מתקיים במטרה לחזק את קהילת העסקים המקומיים באזור, המהווים נתח חשוב בכלכלה הישראלית והאזורית, ובמטרה לחבר בין העסקים המקומיים ולבין חברות, ארגונים ובעלי תפקידים ביישובים, הרוכשים שירותים ומוצרים.

 

ביריד הציגו עשרות רבות של ספקים בתחומי סדנאות, אתרים לימי צוות וגיבוש, אטרקציות, מתנות לעובדים, מקומות לכנסים ואירוח, דוכני מזון ומשקאות מגוונים ועוד. לאורך כל שעות היריד, התקיימו מופעי מוסיקה ותרבות, פינות ישיבה, בר משקאות מרענן ודוכני מזון מסוגים שונים.

 

למוזמנים הוענק מארז שי אטרקטיבי שכולו תוצרת וגאווה מקומית: "משק תירוש" – זוכה פרס ראשון שמן זית הבוטיק בישראל, שמן זית ומארזי מתנות פרימיום מבית לחם הגלילית, "חוויה בגלבוע- כשטבע ואתגר נפגשים" מתחם פעילויות ואתגר, "מתנות פור אול" – מתנות ומוצרי פרסום מאשדות יעקב מאוחד, "לבידו קוסמטיקה טבעית על בסיס שמנים אורגניים" מנהלל, "שיווק העמק" מבחר מוצרי אריזה, "קפה בשדה" קייטרינג ואירוח קבוצות בשדה אליהו, יסמין גנזי בן לולו סטודיו yds קיבוץ מגידו.

 

ראש המועצה האזורית אייל בצר ברך את באי הכנס ואמר: "אנחנו ממשיכים במסורת שהתחלנו לפני שנה – יריד שני השנה אנחנו שמחים שמגיעים אלינו המון לקוחות גם מחוץ לעמק שמתעניינים בעסקים שיש כאן לצד אזורי התעשייה אנחנו יודעים שעסקים קטנים הם מנוע צמיחה ופעילות כלכלית באזור ולכן אנחנו רוצים להמשיך ולתמוך בפעילויות שמקדמות כלכלה מקומית שהיריד הוא רק חלק מהן. תודה גדולה לליאת וייסבוך, מנכ"לית מעברים בעמק – על הובלת התחום, לצוות בנות מעברים על ההפקה, לעובדי המועצה השותפים ליריד. אני מאחל לכולם שיתופי פעולה פורים, להיטיב את ההיכרות ומלבד היריד – שהוא ארוע שיא, לראות איך אנחנו כלקוחות, בודקים כיצד אנחנו יכולים לשתף פעולה אלו עם אלו וכך להפריח את הכלכלה המקומית באזור".

 

ליאת וייסבוך, מנכ"לית מעברים בעמק אמרה במהלך היריד: "כבר במהלך היריד אנו רואים חיבורים עסקיים חשובים. המפגש הבלתי אמצעי מאפשר לחוות את העסקים, אנו כבר רואים את התוצאות ואת החשיבות של המשכיות קיום היריד. היריד הינו אחד מהשירותים שאנו מציעים לארגונים בכדי להנגיש להם את העסקים המקומיים שלנו. בין היתר, מעברים בעמק יצאו בשירות חדש, המציע לייצר רשימות ספקים ייעודיות בתחומים ספציפיים על פי דרישה וכן עבור ארועים ספציפיים. אני מזמינה את ארגוני ויישובי העמק להשתמש בשירות החדש".

עבור לתוכן העמוד