בפעם ה 15 -

17/10/2017 עודכן בתאריך

כ- 1350 מוותיקי העמק החלו השבוע את שנת הלימודים תשע"ח במכללת הוותיקים ע"ש מיקי שוהם, אותה מפעילה המועצה האזורית בשיתוף עם המכללה האקדמית עמק יזרעאל. טקס פתיחת שנת הלימודים נערך במעמד ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל – אייל בצר, סגנית ויועצת ראש המועצה לאזרחים ותיקים חנה פרידמן, נשיא המכללה פרופ' יצחק הרפז מנכ"ל המכללה – עופר בוזו, מתנדבות וועדת מכללת הוותיקים, מנהלת המכללה ריקי שמעוני ומאות סטודנטים נרגשים. זו השנה ה- 15 בה פותחת מכללת הוותיקים את שעריה וגם השנה.

 

ריקי שמעוני, מנהלת מכללת הוותיקים, התרגשה לפתוח את שנת הלימודים בפעם ה- 15: "זוהי שנתה ה- 15 של המכללה. צוות המתנדבים המסור של מכללת הוותיקים – הוא הכח המניע את המכללה לאורך שנותיה".

 

בוקר הפתיחה החגיגי של מכללת הוותיקים, נערך מול אולם הומה ומלא עד אפס מקום. לאחר ארוחת בוקר טעימה ובריאה, נהנו הוותיקים מהרצאתה של דר' דינה אייזן.

 

ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, הודה למכללה האקדמית עמק יזרעאל על שיתוף הפעולה הפורה וארוך השנים וברך את קהל הלומדים: "בוקר טוב ובוקר מרגש, גם בכמות וגם באיכות – אין לפרוייקט הזה אח ורע - אני מודה לכל הגורמים ששותפים לפעילות המבורכת הזו – המכללה האקדמית עמק יזרעאל, צוות המתנדבים המסור שלנו וכמובן, לכם, הסטודנטים, שמצביעים ברגליים ומגיעים להרחיב דעת ואופקים". במועצה הוסיפו וציינו כי גם השנה, בולטת הצטרפותם של גמלאים צעירים רבים לתכניות הלימודים השונות.

עבור לתוכן העמוד