יו"ר מפלגת העבודה אבי גבאי:

1/11/2017 עודכן בתאריך

יו"ר מפלגת העבודה אבי גבאי יתארח בוועידת העמקים השלישית לפיתוח כלכלי שתתקיים ב-16.11 במכללת עמק יזרעאל.

 

ועידת העמקים, היא פרי יוזמת עמותת 'אופק לתעסוקה- מעברים בעמק', התומכת מעודדת ומייצרת שיתופי פעולה אזוריים בתחום התעסוקה, היזמות והעסקים. הועידה תעלה על סדר היום את השינויים המתחוללים בכלכלה הישראלית בדגש על האזור שבין המועצה האזורית זבולון למועצה האזורית עמק המעיינות, וכיצד שינויים אלו משתלבים עם אורח החיים האופייני לאזור. שותפים לוועידה המועצה האזורית עמק יזרעאל, מועצה אזורית מגידו, מועצה אזורית זבולון, מועצה אזורית עמק המעיינות , עיריית עפולה, "מעוף" - הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, המכללה האקדמית עמק יזרעאל ובנק לאומי.

 

האורח המרכזי באירוע יהיה יו"ר מפלגת העבודה, אבי גבאי שאמר השבוע: "אני שמח לקחת חלק בוועידת העמקים אני מאמין שהוועידה היא הזדמנות להעמיק במודלים הייחודים של שיתופים פעולה שמתקיימים בין הערים למועצות האזוריות ואשמח להיפגש ולראות את כולם בכנס".

 

כתב ערוץ 10 אלי לוי יראיין את גבאי ולאחר מכן יתקיימו פאנלים בהם ייקחו חלק ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, ראשי ערים ומועצות אזוריות נוספות באזור. פאנל נוסף יעסוק בחדשנות החקלאית. הועידה תינעל עם הרצאתה של העורכת הכלכלית של ערוץ 2, קרן מרציאנו, שתספר על השילוב בין כלכלה לתקשורת.

 

הועידה תקיים ב16.11.2017 במכללת עמק יזרעאל. לפרטים והרשמה: www.calcalit-con.com

עבור לתוכן העמוד