מספר שיא של משתתפים במרוץ "הנמר המעופף"

לזכרו של יאיר צפריר
6/11/2017 עודכן בתאריך

שיא של משתתפים במירוץ "הנמר המעופף", המירוץ הרביעי לזכרו של יאיר צפריר ז"ל מקיבוץ גבת. למעלה מ-1,000 משתתפים ומשתתפות, ביניהם גם תלמידים ומשפחות, רצו במגוון מסלולים: 15 ק"מ, 10 ק"מ ו- 5 ק"מ. את המרוץ נעל מקצה הילדים למרחק 1 ק"מ בו השתתפו ילדים רבים מקיבוץ גבת ומשפחות רבות.

 

המירוץ המופק מדי שנה בשיתוף פעולה על ידי משפחת צפריר, חברת "מעוזים" ומחלקת הספורט של המועצה, קוצר הצלחה גדולה שנה אחר שנה ומספר המשתתפים עולה בהתמדה.

 

השנה נשבר שיא המשתתפים במרוץ ולשמחת המשפחה והמארגנים, השתתפו בו גם בני נוער רבים: מגמות הספורט של בית הספר יפעת העמק המערבי ועמקים תבור, אשר שלחו למרוץ עשרות נערים ונערות. קיבוץ שריד הגיע למרוץ עם 20 בני נעורים, עוד כ-100 חיילים מפלוגת הסיור של גולני הגיעה לרוץ, אליהם חברו חברי הילדות של יאיר, חבריו לצבא ומוקירו זכרו, שיצרו אירוע ספורט מהנה ומוצלח במיוחד.

 

ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, ברך את המשתתפים ואת משפחת צפריר והזניק את המירוץ: "מרוץ יאיר הפך לאחד מאירועי הדגל של המועצה ואנו שמחים מאד על כמות הרצים הגדולה והמגוונת שמגיעה מדי שנה למרוץ, בדגש על צעירים ותלמידים שמגיעים לרוץ, כמו גם יתר המשתתפים המשתתפים בפעילות ספורטיבית חיובית מאוד, על רקע נופי העמק ומכבדים את זכרו של יאיר צפריר, בן העמק".

עבור לתוכן העמוד