לראשונה טורניר כדורסל

10/01/2018 עודכן בתאריך

כ-180 ספורטאים מהעמותה למשחקים מיוחדים התכנסו ביום חמישי האחרון באולם בקיבוץ גבת, לבוקר של טורניר כדורסל מיוחד, שהפיקו עבורם מועדון הכדורסל עמק יזרעאל ובשיתוף מחלקת הספורט של המועצה.

 

הטורניר, שנערך לראשונה בעמק כלל כעשר נבחרות מכל רחבי הארץ שהתמודדו ביניהם במשחקי כדורסל מרתקים ומותחים. בסיום הטורניר התקיים טקס קצר במעמד ראש המועצה אייל בצר ומנהל מחלקת הספורט, ארז ביטמן. השניים העניקו גביעים ומדליות לכדורסלנים ולכדורסלניות. העובדה שהגביעים והתעודות הוענקו לספורטאים בעלי צרכים מיוחדים, העצימה את ההתרגשות בטורניר, האהבה לספורט ולכדורסל הייתה משותפת לכולם וספורטאי העמותה למשחקים מיוחדים, שילבה בספורט ההישגי את שחקניה בהצלחה רבה.

 

במחלקת הספורט הודו השבוע לתלמידי כיתה י' של מגמת החינוך הגופני של ביה"ס העמק המערבי יפעת שעזרו ועמלו להצלחת היום, לקבוצת הבוגרים המאוחדת של הפועל מגדל העמק/יזרעאל שנכחו באירוע, וכמובן לעמותה למשחקים מיוחדים על ההזדמנות להתחיל מסורת של טורניר זה בעמק.

 

ירון ששון, רכז ענף הכדורסל בעמותה למשחקים מיוחדים, שיגר השבוע מכתב תודה לראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, בו כתב: "היה לנו עונג רב להתארח בעמק יזרעאל, אחת הפנינות הירוקות של ישראל וזכינו להכנסת אורחים מדהימה".

 

מחלקת הספורט ומועדון הכדורסל שותפים לאורך כל השנה בפרויקט "מתמסרים לקהילה", שמטרתו לשלב אוכלוסיות בעלי צרכי מיוחדים בקהילה ובספורט בשיתוף בני הנוער של העמק. בימים אלה, עמלים במחלקת הספורט על הקמת נבחרת אזורית של עמק יזרעאל, שתיקח חלק בפעילות של העמותה למשחקים מיוחדים.

עבור לתוכן העמוד