בום אלכוהולי

10/01/2018 עודכן בתאריך

 הסתיים חודש של ריכוז פעילויות חוצה יישובים וגילים בתחום מניעת סמים ואלכונול בעמק - מגוון רחב של פעילויות לילדים, נוער, הורים ומדריכים. השנה, התקיימו הפעילויות ביישובים, כאשר כל ישוב בחר מתוך הצע רחב  את הנושאים בהם הוא רוצה לעסוק בהקשר של מניעת התנהגויות סיכוניות.

 

ניתן היה לצפות במופעים משותפים להורים וילדים, פעילויות מגוונות לבני נוער בהתאמה  לגילים השונים מפגשים להורים, סיור מקצועי למד"בים ורכזי חינוך ועוד ועוד. מרגשים במיוחד היו מפגשי שיח שנערכו במשותף להורים וילדים ואת החשיבות הרבה שיש למפגשים אלו.

 

חודש בום אלכוהולי מהווה שיא של פעילות לקראת סיום שנה אזרחית ובעיקר לקראת תכנון השנה הקרובה, לאחר "טעימה קלה" היישובים יכולים לבחור ולהמשיך לעסוק בנושאים החשובים הלו לאורך כל השנה בתמיכה משמעותית מקצועית ותקציבית של המועצה. במהלך חודש ינואר עדיין ממשיכים במרץ במפגשים בישובים ובסמינר עמיתים משמעותי בבית הספר התיכון העמק המערבי.

 

לילך כהני, רכזת התחום במועצה, אמרה השבוע: "חשוב ביותר שבכל ישוב תהיה אמירה קהילתית ועשייה בנושא, והכי חשוב, המסר להורים: שמרו על הילדים, דברו איתם, הקשיבו להם, בדקו לאן הם הולכים ועם מי, הגידו את עמדתכם הברורה לגבי אלכוהול , סמים, התנהלות חברתית מכבדת ועוד".

 

הפעילות בישובים נעשו בתמיכה רבה של המועצה, מחלקת הנוער, תכנית עיר ללא אלימות והרשות למלחמה בסמים ואלכוהול.

עבור לתוכן העמוד