שם טוב לוי בפרוייקט מוסיקלי תרבותי

14/02/2018 עודכן בתאריך

שם טוב לוי ערך סדנת אמן בבית האומנויות, לקראת מופעים משותפים של הרכבי בית האומנויות לתלמידי בתי הספר של העמק (סל תרבות) וגם במסגרת פסטיבל חלב ודבש 2018

 

פרויקט מרגש בבית האמנויות בעמק יזרעאל – היוצר המוערך שם טוב לוי, הגיע לבית האומנויות וערך סדנת אמן בת מספר שעות עם הרכבי בית האומנויות – שירה, ביג באנד, כלי קשת, כלי נשיפה ועוד. ההרכבים הצעירים שרו, ניגנו ונהנו מהנחייתו המקצועית של שם טוב לוי, חלק מההורים, הגיעו לצפות בסדנה ונהנו מנגינתו ומסיפוריו של שם טוב לוי.

 

בהמשך, צפוי לעלות בחודש מאי השנה, מופע מוסיקלי המבוסס על יצירותיו של שם טוב לוי, אותו יבצעו ההרכבים במסגרת סל תרבות מועצתי, מול כל תלמידי העמק, כחלק מהפעילות בבית הספר. עוד בחודש מאי, מופע משותף בפסטיבל חלב ודבש בו יופיע שם טוב לוי ויתלוו אליו חלק מהרכבי בית האומנויות. הפרוייקט משותף לבית האמנויות, מחלקת החינוך (סל תרבות) ומחלקת התרבות במועצה.

 

לאה זית, מנהלת בית האומנויות התייחסה השבוע לפרוייקט ואמרה: "תלמידי ההרכבים שלנו חווים חוויה מאוד מיוחדת ומקצועית עם מוסיקאי מוביל ועתיר כשרונות, השילוב של חינוך מוסיקלי ותרבות לתלמידי העמק ובהמשך לתושבי העמק, מעצים את החוויה וכולם יוצאים.

עבור לתוכן העמוד