קבוצת הנוער בכדורסל של הפועל עמק יזרעאל

העפילה לגמר גביע המדינה
13/03/2018 עודכן בתאריך

מאות אוהדים מתרגשים ומתוחים, שהגיעו לצפות במשחק הגומלין בין קבוצת הנוער של עמק יזרעאל שאירחה את עירוני רעננה, באולם הספורט בנהלל, זכו לראות ניצחון מתוק.

הנערים מהעמק הוכיחו מהי נחישות ואת תשוקתם להגיע לגמר. ואכן, בסיומן של 40 דקות נרשם ההישג המרשים: הפועל עמק יזרעאל 83 ועירוני רעננה 59.

המאמן מאורו ספאק סיכם לאחר המשחק בהתרגשות: "יש פה חבורה של בני נוער וצוות מקצועי, שעובדים סביב השעון, כל יום, כשהתוצאה מדברת בעד עצמה. כעת מצפים לנו שבועיים גדושים ואני בטוח שנגיע מוכנים במטרה להביא את הגביע לעמק".

 

מנהל מחלקת הספורט במועצה האזורית עמק יזרעאל, ארז ביטמן, ציין כי השנה משחקים למעלה מ-1,100 שחקנים ושחקניות בקבוצות הליגה ובבית הספר לכדורסל. "האולמות החדשים שנחנכו בשנה האחרונה ביפעת והושעיה, עזרו מאד להעלאת כמות השחקנים בענף הכדורסל ובענפי ספורט נוספים. לראות את האולם בנהלל גדוש בתושבי העמק כשהמחבר ביניהם הוא האהבה לכדורסל ולעמק בפרט, מחמם את הלב. הקבוצה מסמלת את כל מה שאנו בעמק מחנכים אליו, וההעפלה לגמר היא הדובדבן שבקצפת.

 

ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, הדגיש את חשיבות החינוך לספורט, להוגנות ולבריאות בכל רחבי המועצה מגיל צעיר. "אנו משקיעים רבות בנוער שלנו והישג זה מוכיח זאת. ראינו קבוצה מלוכדת ונחושה, כל הכבוד ובהצלחה".

 

אנו מזמינים את תושבי העמק להגיע ולעודד במשחק הגמר שיתקיים מול קבוצת הנוער של מכבי תל אביב ב-25.3 בכפר סבא.

עבור לתוכן העמוד