הגביע הוא שלנו!

הנוער של עמק יזרעאל בכדורסל עשו היסטוריה
26/03/2018 עודכן בתאריך

הישג אדיר לקבוצת הנוער של עמק יזרעאל בכדורסל שניצחה את מכבי ת״א וזכתה לראשונה בגביע המדינה!
קהל נפלא ואוהד של כ-500 איש, נוער ומבוגרים מהעמק הגיע לאולם ע״ש אריק אינשטיין בכפר סבא ועודד את השחקנים לאורך כל המשחק.
זהו משחק הגמר השלישי אליו העפילה הקבוצה ובכל פעם מול מכבי ת"א.

במחצית הראשונה מכבי הובילו 42-39, הרבע השלישי הסתיים בתוצאה 66-64 והמשחק הסתיים בתוצאה 93-83 לעמק יזרעאל.

 

המאמן מאורו ספאק אמר בהתרגשות: "אנו גאים בשחקנים שהביאו בפעם הראשונה את הניצחון לעמק יזרעאל. הנוער האיכותי של עמק יזרעאל שיחק עם מוטיבציה ונחישות מול מכבי ת״א, לא ויתר והביא ניצחון. היה מרגש לראות שהגיעו 500 איש מהעמק לעודד ולפרגן. אנו יוצאים לחגוג ולנוח ולאחר הפסח חוזרים בגדול לפלייאוף״.

 

את הגביע העניקו עמירם הלוי, יו"ר איגוד הכדורסל בישראל ועידו דורי סגן ראש המועצה.

 

ארז ביטמן מנהל מחלקת הספורט אמר: "הישג קבוצת הנוער בכדורסל חותם שבוע ספורטיבי במיוחד בעמק, אשר התחיל ביום חמישי בהצדעה  לספורטאיות העמק בהשתתפות מאות נערות ונשים, המשיך באירוע של 4,000 משתתפים, שרכבו ב"גלגלים של תקווה", שלושה שחיינים מהפועל עמק יזרעאל, שהעפילו לאליפות אירופה והסתיים בזכייה המרגשת בגביע הנכסף. שלל הפעילויות וההישגים, נותנים ביטוי לתפיסה הספורטיבית הרחבה במועצה".

 

אייל בצר, ראש המועצה בירך את השחקנים:" זכייתכם הינה הישג אישי וקבוצתי וגם הישג חשוב לכולנו בעמק יזרעאל! המקצועיות, היכולת הגבוהה, רוח הצוות, הנחישות, ההשקעה והיסודיות –עמדו לכל אחד ואחד מכם בדרך להשגת המטרה. תודה על תחושת הגאווה והכבוד שהבאתם לעמק בזכייתכם!" ראש המועצה הודה גם למאמנים, לסגל התומך, להורים ולמעודדים הרבים שהגיעו, על חלקם החשוב בהישג הגדול.

עבור לתוכן העמוד