בית הספר היסודי "יחד" בגבעת אלה אירח את ד"ר אורנה שמחון

3/12/2018 עודכן בתאריך

הד"ר אורנה שמחון, מנהלת מחוז צפון במשרד החינוך, ערכה לאחרונה ביקור, במהלכו סיירה בבית הספר היסודי "יחד" בגבעת אלה, וכן נפגשה עם ראש המועצה, אייל בצר, מנהלת אגף החינוך רחל שחורי וצוותה. מטרתו העיקרית של הביקור הייתה ללמוד על תהליכים חינוכיים מובילי שינוי, המתקיימים באחד מבתי הספר ברחבי העמק.

 

מנהלת המחוז סיירה בבית הספר "יחד" בגבעת אלה, את הסיור הובילו תלמידי כיתות ו'. מנהלת המחוז התרשמה מתהליכי ההוראה והלמידה, פגשה תלמידים סקרניים ויזמים אשר לומדים במגוון מרחבי למידה, בכיתות ומחוצה להן. במהלך הסיור התרשמה הגב' שמחון מהחצר הפעילה בה מצויים מוקדי פעילות רבים, בניהם קיר טיפוס, פינת חי, ספסל חברות ועוד. עוד במהלך סיורה בבית הספר, שוחחה שמחון עם מורים אשר שיתפו בתהליכי הפיתוח המקצועי שלהם, בלמידה החדשנית שהם מעניקים לתלמידים, וכן נפגשה עם נציגי הנהגת ההורים, אשר סיפרו על הדרך הייחודית ועל שיתוף ההורים בחשיבה וביוזמה לגבי תכניות ושיפור מתמיד בסביבת הלמידה.

בתום ביקורה בבית הספר, ציינה שמחון לשבח את מנהלת ביה"ס נירה מרום, את הצוות החינוכי ואת נציגי ההורים על הפתיחות, היזמות ועל שיתופי הפעולה המופלאים.

 

מאוחר יותר בביקורה נפגשה שמחון עם ראש המועצה אייל בצר, אשר פרש בפניה את העשייה החינוכית בכל מערכת החינוך ברחבי המועצה, את הכיוונים החדשים אותם מוביל אגף החינוך. גם במפגש זה צוין לטובה שיתוף הפעולה עם ראש המועצה וצוותו.

 

רחל שחורי, מנהלת אגף החינוך במועצה האזורית עמק יזרעאל סיפרה לאחר הביקור: "ביקור מנהלת המחוז משמח אותנו תמיד. בביקורה הנוכחי הצלחנו להראות בי"ס אחד המוביל עשייה רחבה מאוד בתחומי הלמידה, המתקיימת בכל בתי הספר במועצה. מנהלת המחוז התרשמה עמוקות מהביקור ומהמפגש עם התלמידים, המורים וההורים".

עבור לתוכן העמוד