מובילים גם בטוהר הבחינות

גם בית הספר עמקים תבור סווג "ירוק" במדדי טוהר בחינות הבגרות
26/12/2018 עודכן בתאריך

לאחר שבית הספר התיכון "העמק המערבי" זכה למכתב משבח ממשרד החינוך בנושא טוהר הבחינות, גם עמקים תבור מוביל בטוהר בחינות – במכתב שנשלח למנהל בית הספר דודו גורן, נכתב כי בית הספר עמקים תבור סווג במסלול "ירוק" בשמירה על טוהר הבחינות. במשך שנתיים מתוך השלוש השנים האחרונות נמצא כי שיעור המחברות הפסולות בעמקים תבור הינו בין 0%-1%.

 

במכתב נכתב עוד כי משרד החינוך מעודד תכניות רבות ומגוונות לשיפור הישגי התלמידים. לצד זה, מקפיד המשרד על חינוך התלמידים ליושרה ולהגינות וכפועל יוצא מכך, לקיומן של בחינות הבגרות תוך שמירה על כללי היבחנות נאותים ושמירה על טוהר הבחינות. דויד גל, מנהל אגף בכיר בחינות: "אנו מקוים שתמשיכו לפעול בנחרצות, לשמירה על טוהר הבחינות ולהנחלת ערכים של הגינות ויושר בקרב התלמידים לקראת צאתם לחיים בוגרים ועצמאיים. במסגרת הגדרתכם בסטטוס "ירוק", תוכלו להמשיך ולקיים את הבחינות כפי שנהגתם עד כה. בהצלחה רבה בבחינות לכם ולתלמידיכם."

 

דודו גורן, מנהל בית הספר אמר השבוע: "בית הספר עמקים תבור מוביל בתחומים רבים ואנו גאים במיוחד להוביל בתחום ערכי של טוהר בחינות, תודה לצוות המצויין שלנו ולתלמידי בית הספר, כולם מבורכים בעשייתם".

עבור לתוכן העמוד