מליאת המועצה התכנסה ובחרה סגן נוסף למועצה:

1/01/2019 עודכן בתאריך

סגן חדש למועצה האזורית עמק יזרעאל – אבי סמוביץ מקיבוץ יפעת. בישיבת המליאה האחרונה של עמק יזרעאל, נבחר אבי סמוביץ מקיבוץ יפעת, לכהן כסגן נוסף לראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר. בישיבת המועצה הראשונה, נבחרה דליה אייל, לתפקיד מ"מ וסגנית ראש המועצה, סמוביץ יצטרף אליה לעשייה ויחל את תפקידו בתחילת חודש פברואר.

 

סמוביץ נשוי + 5 ילדים, מגיע לתפקיד עם נסיון רב בתעשייה ובחיל האויר, במגוון תפקידי שטח ומטה, פיקוד והובלה של פרויקטים מורכבים ועתירי תקציב. בשנים האחרונות כיהן במגוון תפקידים: יו"ר ועד מקומי, קיבוץ יפעת, מנהל מחלקת הנדסה בחברת מיטרוניקס, מנהל תפעול ואחזקה בבסיס חיל האויר פלמחים, מנהל רכש, חוזים והתקשרויות, של חיל האויר בארה"ב, ראש מדור פרויקטים, תכנון ותפעול טכני למנועים של מטוסי F16 במטה חיל האוויר, ראש מדור תקציבים למערך המנועים בחיל האוויר, ענף ההנעה, מטה חיל האוויר, מנהל מפעל מנועי קרב, חיל האוויר ועוד.

 

לאחר בחירתו, אמר אבי: "השבוע אישרה מליאת המועצה את בחירתי כסגן ראש מועצת עמק יזרעאל. מבקש להודות לאייל בצר ראש המועצה על האמון ותודה לחברי המליאה על התמיכה. רואה בתפקיד שליחות והזדמנות לתרום ולהשקיע בעשיה ציבורית משמעותית לרווחת כלל תושבי העמק בפתיחות ושיתוף פעולה עם ראש המועצה אייל בצר, דליה אייל סגנית ראש המועצה, מנכ"ל המועצה דן תנחומא, מנהלי המחלקות, העובדים ותושבי המועצה".

 

סמוביץ' מתגורר בעמק יזרעאל מזה 30 שנה, מתנדב למילואים וכן מתנדב במשטרת ישראל.

 

ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, ברך את סמוביץ' על בחירתו ואמר השבוע: "הצלחתך היא הצלחתנו, נמשיך להתמודד עם אתגרי המועצה הגדולה והמורכבת שלנו ונפעל לשיפור מתמיד של השירות לרווחת תושבי עמק יזרעאל".

עבור לתוכן העמוד