ראש המועצה וצוות אגף החינוך

ביקרו בבית הספר נתיב בהושעיה
19/02/2019 עודכן בתאריך

במסגרת הביקורים השוטפים שעורך ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, יחד עם צוות אגף החינוך, במוסדות החינוך במועצה, נערך השבוע ביקור בבית הספר "נתיב" בהושעיה.

 

במהלך הביקור נפגשו ראש המועצה וצוות אגף החינוך עם מנהלת בית הספר, רחל שמיר ועם הצוות החינוכי והתרשמו מהפעילות הענפה המתקיימת בבית הספר.

בבית הספר הממלכתי דתי נתיב לומדים תלמידים בכיתות א'-ח', רובם מהושעיה. בית הספר שם דגש על למידה אישית, למידה שיתופית ועבודה בקבוצות קטנות עם צוות מקצועי מגובש ומיומן. במהלך הביקור ראש המועצה ביקר בכיתות השונות ושמע מהתלמידים על היתרונות של לימוד בקבוצות וכמובן האזין לשירי השבוע בבית הספר.

 

כמו כן, התקיים מפגש שיח פתוח עם תלמידי הכיתות השונות בו הם שיתפו בתחושותיהם ובעשייה המגוונת שלהם.

כחלק מהביקור, ראש המועצה וצוות אגף החינוך, נכנסו לצפות בחגיגת ה- Book Fest שמקיימים תלמידי כיתה ח'. פסטיבל שכולו בשפה האנגלית, בו התלמידים מציגים פעילויות שונות בנושא ספר אותו הם קראו באנגלית. ההכנה כוללת דוכן בו הם מציגים (באנגלית, בכתב ובע"פ) את נושא הדוכן ופעילות הקשורה לנושא. התלמידים הגיעו מחופשים לאחת הדמויות מהספר, הקימו את הדוכנים והפעילו את התלמידים ואת המורים באנגלית. בין המיצגים: עמדת מישוש, משחק זיכרון ועוד.

ראש המועצה, אייל בצר, התחייב להמשיך לתמוך ולהשקיע בבית הספר כפי שנעשה עד כה: "אני שמח על ההזדמנות לבקר כאן, במסגרת הביקורים השוטפים שאני עורך ובעיקר אני מברך על האפשרות שניתנה לי לצפות בילדים נהנים מאולם הספורט, שהמועצה סייעה להקים עבורם. פגשתי כאן ילדים מעוררי השראה, נהדרים, בעלי ערכים, אכפתיים כלפי הזולת והסביבה. ילדים שמשבחים את בית הספר ואת המורים שלהם, ששמחים להגיע לכאן בכל יום מחדש. כל הכבוד לרחל שמיר ולצוות הנפלא, שמוביל את בית הספר להצלחה."

 

רחל שמיר, מנהלת בית הספר: "שמחתי על ההזדמנות שנפלה בחלקנו לארח את ראש המועצה וצוות אגף החינוך- זכינו לשמוע, ללמוד וללמד בשיח עמכם. התרגשנו יחד אתכם מתלמידי בית הספר ששיתפו בגאווה, בחיבור בעשיה המגוונת והעשירה ובהכרת הטוב שלהם בבית הספר- זה לא מובן מאליו."

 

עבור לתוכן העמוד