מבקרים בבתי הספר בעמק

5/03/2019 עודכן בתאריך

במסגרת הביקורים השוטפים שעורך ראש המועצה, אייל בצר, יחד עם צוות אגף החינוך, במוסדות החינוך במועצה, נערך השבוע ביקור בבית הספר "עמק יזרעאל" בגניגר.

 

במהלך הביקור נפגשו ראש המועצה וצוות אגף החינוך עם מנהלת בית הספר, אורית דביר ועם הצוות החינוכי והתרשמו מהפעילות הענפה המתקיימת בבית הספר.

בבית הספר "עמק יזרעאל" לומדים תלמידים בכיתות א'-ו', מהיישובים: בלפוריה, גניגר, כפר גדעון, כפר החורש, מזרע, רמת דוד, תל עדשים.

במהלך הביקור ראש המועצה ביקר בכיתות השונות ושמע מהתלמידים על היתרונות של תוכנית החונכות הקיימת בבית הספר, בה תלמידים בוגרים בכיתות ו' מלווים את התלמידים הצעירים בכיתות א' ומנגישים בעבורם את חוויית הקליטה בבית הספר.

 

תלמידי כיתה ג' הציגו בפניהם מערכונים על סיטואציות אותם הם פוגשים בחייהם האישיים, לצד למידה על יהונתן גפן וה"כבש השישה עשר".

 

כמו כן, התקיים מפגש שיח פתוח עם תלמידי הכיתות השונות בו הם שיתפו בתחושותיהם ובעשייה המגוונת שלהם.

בית הספר שם דגש על למידה מותאמת אישית, במרחבים שונים עם צוות מקצועי מגובש ומיומן.

 

ראש המועצה, אייל בצר: "ביקרנו בבית ספר שמבין ומקדם את הסקרנות הטבעית של כל ילד לצד קיום קשר אישי צמוד בין המורים לבין כל תלמיד ותלמיד. פגשנו צוות מקצועי נהדר שמדבר בחדווה על העשייה היומיומית שלו. כל הכבוד לאורית ולצוות הנפלא הקיים כאן."

 

אורית דביר, מנהלת בית הספר: "שמחנו לארח בבית הספר את ראש המועצה ואת צוות אגף החינוך. נמשיך לעבוד בשותפות מיטבית עם אגפי המועצה השונים וליהנות מהחיבוק שאנו מקבלים לאורך השנים"

עבור לתוכן העמוד