שומרים על רמת מצוינות גבוהה!

בתי הספר התיכונים בעמק יזרעאל ממשיכים להציג נתונים מרשימים אל מול הנתונים הארציים
27/08/2019 עודכן בתאריך

מנתוני הזכאות לבגרות, שפורסמו לאחרונה על ידי משרד החינוך עולה כי התיכונים בשטחה של המועצה האזורית עמק יזרעאל ממשיכים להציג אחוזי הצלחה גבוהים, בהישגים ובערכים המשתקפים מפעילותם.

 

כל בתי הספר נמצאים ברמה גבוהה ביותר אל מול הנתונים הארציים, בראשם בית הספר העמק המערבי עם נתון מרשים של מעל ל- 94% בזכאות לבגרות ואחוז מצטיינים גבוה במיוחד.

בנוסף עולה, כי שלושה בתי ספר דורגו כבתי ספר מצטיינים על הישגים ערכיים, חברתיים ולימודים, ביניהם: מקיף ולדורף הרדוף, מקיף עמקים תבור ומקיף חקלאי ויצ"ו נהלל.

 

בתוך כך עולה מנתוני משרד החינוך כי התיכונים הגדולים בעמק, בהם לומדים רובם המוחלט של תלמידים תושבי העמק, מציגים אחוזי זכאות לבגרות גבוהים במיוחד:
מקיף 'העמק המערבי' עם 94.1%, ישיבת תקוות יעקב עם 90%, מקיף 'עמקים-תבור' עם 86.5%, מקיף חקלאי ויצ"ו נהלל עם 86% ומקיף ולדורף הרדוף, שמציג בשנים האחרונות קפיצה חדה באחוזים, עם 89% זכאות לבגרות.

 

"בראייה רשותית, תיכוני העמק ממשיכים להציג ממוצע זכאות לבגרות הגבוה מהממוצע הארצי", כך רחל שחורי, מנהלת אגף החינוך במועצה. "התמונה החינוכית של מערכת החינוך בעמק מעניקה ביטוי נוסף לעבודה המתמדת והברוכה בה לוקחים חלק משמעותי כל אנשי החינוך המצוינים שלנו, ולא פחות חשוב מכך- התלמידים והוריהם". בתוך כך, מוסיפה שחורי, כי בשנה האחרונה מתקיים תהליך פדגוגי-אסטרטגי מעמיק, לעיצוב מערכת החינוך של השנים הבאות בעמק. "כמועצה הכוללת בגבולותיה מספר יישובים רב מאוד, אנו תמיד שואפים לזהות את הצרכים, הקשיים והמעלות של כלל תלמידינו ומוסדות החינוך בגזרתנו, אלה שזקוקים לחיזוקים נוספים, ואלה השומרים על אחוזי הצלחה גבוהים באופן עקבי. לשם כך, אנו מובילים במקביל תהליכים קצרי וארוכי טווח, ללמידה ושיפור המערכת החינוכית בהווה ובעתיד".

עבור לתוכן העמוד