בפעם ה- 18; פתיחת שנת הלימודים בקתדרת עמק יזרעאל ע"ש מיקי שהם

מספר שיא בכמות הנרשמים!

28/10/2019 עודכן בתאריך

כ- 1,800 מוותיקי העמק החלו השבוע את שנת הלימודים תש"ף בקתדרת עמק יזרעאל ע"ש מיקי שוהם, אותה מפעילה המועצה האזורית בשיתוף עם המכללה האקדמית עמק יזרעאל.

 

טקס פתיחת שנת הלימודים נערך במעמד ראש המועצה אייל בצר, נשיא המכללה פרופ' יצחק הרפז, מנכ"ל המכללה עופר בוזו, מנהלת הקתדרה ריקי שמעוני, מתנדבות ועדת הקתדרה ומאות סטודנטים נרגשים.
גם השנה, בולטת הצטרפותם של גמלאים צעירים רבים לתכניות הלימודים השונות ומנגד, רינה פורת מכפר יהושע, פתחה את שנת הלימודים בגיל 92 והיא הסטודנטית הוותיקה ביותר בארץ!

 

ריקי שמעוני, מנהלת קתדרת עמק יזרעאל, התרגשה לפתוח את שנת הלימודים בפעם ה- 18: "אנו פותחים בהתרגשות, את השנה ה- 18 של קתדרת עמק יזרעאל ע"ש מיקי שהם. כמעט שני עשורים שאנו מובילים את המיזם המופלא והצומח הזה ובכל שנה, שוב גואה ההתרגשות, לנוכח הנס: מספר הלומדים עולה בהתמדה והיום עומד כבר קרוב ל 1,800 לומדים. תכניות חדשות נפתחות ואנו ממשיכים לטפח את היצירה בציור, סיורי אמנות וטיולי איכות חורשים את הארץ ואתם, לומדים יקרים שלנו, מרחיבים אופקים ומעשירים את ימיכם".

 

בוקר הפתיחה החגיגי של קתדרת עמק יזרעאל נערך מול אולם הומה ומלא עד אפס מקום. לאחר ארוחת בוקר טעימה ובריאה, נהנו הוותיקים מהרצאתה המוזיקלית של שירלי יובל יאיר, בפסיכולוגיה חיובית.

 

ראש המועצה הודה, במהלך האירוע, למכללה האקדמית עמק יזרעאל על שיתוף הפעולה הפורה וארוך השנים וברך את קהל הלומדים: "בוקר טוב ומרגש. אין לפרויקט הזה אח ורע, גם בכמות וגם באיכות. אני מודה לכל הגורמים ששותפים לפעילות המבורכת הזו – המכללה האקדמית עמק יזרעאל, צוות המתנדבים המסור שלנו וכמובן, מנהלת קתדרת עמק יזרעאל, ריקי שמעוני. תודה לסגנית ראש המועצה בגמלאות, חנה פרידמן, שהקימה יחד עם מיקי שהם ז"ל את המכללה לפני 18 שנים ולכם, הסטודנטים, ששוב מגיעים להרחיב דעת ואופקים".

עבור לתוכן העמוד