לתת וגם לקבל!

טקס הענקת מלגות לסטודנטים במועצה
8/01/2020 עודכן בתאריך

כמדי שנה, העניקה המועצה האזורית עמק יזרעאל מלגות לסטודנטים, בטקס חגיגי שהתקיים במעמד ראש המועצה, אייל בצר.

 

בצהרי יום שישי החולף, התקיים טקס חלוקת המלגות המסורתי לסטודנטים, באולם המופעים יפעת.

 

המועצה מעניקה בשנת תש״ף 185 מלגות בסך של כ- 830 אלף ₪! זאת, בשיתוף עם מפעל הפיס, 'פרח' - תוכנית לאומית להשפעה חברתית, המכללה האקדמית עמק יזרעאל ושותפות גליל מרכזי-מישיגן.

 

אייל בצר, ראש המועצה: ״החינוך מגיל גן עד גיל שיבה, עומד בראש סדר העדיפויות של המועצה האזורית עמק יזרעאל. מדי שנה, מרחיבה המועצה את מגוון מלגות המעורבות החברתית ויחד עם השותפים, מעניקה סכומי מלגה נאים ביותר. כל זאת, על מנת לאפשר לסטודנטים לקבל וגם לתת. אנו מאמינים בצעירי העמק, כמי שראויים להשפיע ולהוביל את העמק ורואים בהם שותפים מרכזיים, בהשפעה על עתיד העמק!"

 

בשלוש השנים האחרונות, עומדת במרכז הטקס הרצאתו של נועם גרשוני, הספורטאי והמדליסט האולימפי בטניס כסאות גלגלים. גרשוני, טייס מסוק קרב, שנפצע במלחמת לבנון השנייה, הרצה לסטודנטים ובסיום ההרצאה סיכם: ״אני מאחל לכם לעצור את הטירוף של החיים שלכם, מדי פעם, ולנסות להסתכל מהצד על כל הדברים שיש לכם בחיים. כמה דברים אתם יכולים לעשות ותעשו! ואל תשכחו, שאם אתם עוברים בין צומת כ״ח לרמות נפתלי, תעצרו ליד האנדרטה, במקום שבו התרסקנו ותשימו פרח לזכרו של רן כוכבא ז"ל, שהיה איתי במסוק״.

 

מורן ניר, מנהלת מחלקת הצעירים במועצה: ״חשוב לנו שכל אזרח במדינת ישראל ובכלל, יכיר וישמע את נועם - הרצאתו מעוררת השראה! ניתנה לי הזכות להזמין את נועם לעמק יזרעאל בשנים האחרונות, ובתקווה שגם בשנים הבאות״.

עבור לתוכן העמוד