אגף חינוך אגף חינוך אגף חינוך
  אגף חינוך
  דלג על אגף חינוך

  אגף חינוך

  מנהל אגף חינוך: יפתח גיא

  מנהלת מח' בתי"ס יסודיים: ענבל מור סמו

  מזכירה: הילה גבע 

  טלפון מזכירות: 04-6520055

  פקס: 04-6520062

  צור קשר אגף חינוך: לחץ כאן

  שעות פעילות: 8:00-16:00

  פרס חינוך ארצי לגן הדר בשמשית!

  13/04/2016 עודכן בתאריך

  לאחר שגן הדר ובית ספר קישון בעמק יזרעאל זכו בפרסי חינוך מחוזיים, גן הדר קטף השבוע גם את פרס החינוך הארצי, כך בישרה למועצה ד"ר אורנה שמחון, מנהלת מחוז צפון של משרד החינוך.

   

  בנימוקים לזכייה בפרס כתבו במשרד החינוך: "גן הדר ביישוב שמשית בניהולה של ניקול דהן מקדם את עשייתו החינוכית כשהערכים: נתינה, כבוד, קבלה, סובלנות , שיתוף פעולה וקיימות, ערכים אלו מובילים ומודגשים בעשייה החינוכית, בשיח ובאקלים הגן. הגן הינו "גן מקדם בריאות" המשלב תכנים אינטגרטיביים בתחום: תזונה בריאה, שגרה פעילה, ניקיון ואיכות הסביבה וחשוב יותר בראייה של כל ילד בפני עצמו וברווחה רגשית. הלמידה בגן הינה למידה משמעותית המשלבת סקרנות וחקר, יצירתיות, חדשנות ויזמות, המשתפת את כל ילדי הגן הצוות החינוכי, ההורים והקהילה. גן הדר בשכנות עם גן רעות גן חנ״מ, יצר קשר ייחודי מתוך ערך של כבוד, ההכלה, קבלת האחר תוך יצירת פעילויות משותפות לאורך שנה״ל.

   

  הגן מטפח קשרי קהילה שמקדמת עשייה משותפת ותרומה לקהילה ע״י הקמת גינה אקולוגית ובניית מסלול הליכה לכל תושבי היישוב ומקיים חיבור למרכז הספורט ע״פ הקריטריונים של המודל "מנהל מאמץ מנהל". אקלים הגן המיטבי, עבודת הצוות, העשייה החינוכית המשתפת את ההורים והקהילה ראויים להערכה רבה".

   

  על הזכייה המשמחת, בישרה מפקחת משרד החינוך – ענת קדם, במפגש גננות שנערך במועצה בהובלת עינת בארי מנהלת מחלקת הגנים. ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, ברך את ניקול דהן, הגננת וצוותה ואמר השבוע: "יש לנו מערכת חינוך מצויינת ואנו שמחים שהשנה גן הדר, שמשלב פעילות עם הגן השכן, שהוא גן חינוך מיוחד, זכה להכרה מחוזית וארצית. אנו גאים בניקול וצוותה, הפרס האמיתי שלנו הוא הרגישות והאכפתיות וההקדשה של תשומת הלב לכל ילד וילד בגילאים הצעירים והמשמעותיים הללו, יחס זה הוא הבסיס להמשך חייו של הילד בשנים הבאות".

   

  הגננת, ניקול דהן, קיבלה בהתרגשות רבה את הבשורה ואת הברכות. ניקול הודתה לצוותה המסור וכן הודתה לעינת בארי, מנהלת מחלקת הגנים במועצה ולענת קדם מפקחת משרד החינוך, על הליווי והתמיכה להם היא זוכה. רחל שחורי, מנהלת אגף החינוך במועצה אמרה השבוע: "ברכות לזוכים בפרס, לגננת ניקול ולצוותים המסורים. העשייה המבורכת בגן הדר היא חלק מעשייה חינוכית רחבה ומרשימה בכל בתי הספר הגנים שלנו, מגיל גן ועד תיכון, מערכות החינוך במועצה מצויינות, ערכיות ומובילות. אנו באגף החינוך נמשיך לתמוך ולחזק את מערכת החינוך שלנו בכל דרך".

  עבור לתוכן העמוד