אגף חינוך אגף חינוך אגף חינוך
  אגף חינוך
  דלג על אגף חינוך

  אגף חינוך

  מנהלת אגף חינוך: רחל שחורי

  מנהלת מח' בתי"ס יסודיים: ענבל מור סמו

  מזכירה: הילה גבע 

  טלפון מזכירות: 04-6520055

  פקס: 04-6520062

  צור קשר אגף חינוך: לחץ כאן

  שעות פעילות: 8:00-16:00

  סמנכ"ל משרד החינוך, תמיר בן משה וצוותו

  ביקרו במועצה וחנכו את שלב ב' בבינוי בתיכון "עמקים תבור" במזרע
  14/09/2016 עודכן בתאריך

  ביקור עבודה בעמק יזרעאל - סמנכ"ל משרד החינוך, תמיר בן משה וצוות משרדו, ביקרו במועצה וערכו פגישת עבודה עם ראש המועצה, מנהלת אגף החינוך וצוותה והנהלת המועצה. ראש המועצה האזורית, אייל בצר – סקר בפני בן משה וצוותו את המועצה האזורית בדגש על ההשקעות בתחומי החינוך וההיקפים של העשייה החינוכית בכ – 100 מוסדות חינוך ברחבי העמק – כ- 80 גנים ו 22 בתי ספר יסודיים ותיכוניים בהם מתחנכים כ 13.500 אלף ילדי העמק.

   

  רחל שחורי, מנהלת אגף החינוך, הציגה את פתיחת השנה החגיגית במוסדות החינוך בעמק, וכן סקרה את העשייה המתמשכת של מחלקת ההנדסה בשיפוצי קיץ בסך 7.5 מליון שקלים ושדרוגים מעמיקים בשני בתי ספר בני 90 שנים ויותר – נהלל וגניגר.

   

  בן משה שמע על צרכים מועצתיים בתחום החינוך וכן יצא לסייר בבית הספר "עמקים תבור" במזרע, שם התרשם מעבודות הבינוי רחבות ההיקף וחנך יחד עם ראש המועצה, מנהל בית הספר – דודו גורן ומנהלת אגף החינוך, רחל שחורי, את שלב ב' של בית הספר – מעבדות, אגף מנהלה חדש, כיתות לימוד מגרש ספורט וספרייה משופצת. בנוסף, הוצגו לבן משה עבודות הגידור של בית הספר ופתיחת דרך גישה חדשה המובילה מעתה אליו. בן משה שמע סקירה גם על העשייה החינוכית בבית הספר והתרשם מההישגים ומהעשייה החינוכית במקום.

   

  מנהל בית הספר, דודו גורן, העניק לבן משה צילום של שדות עמק יזרעאל שצילם בוגר בית הספר אלון קורש. בן משה התכבד בקביעת מזוזה באגף החדש, הודה על קבלת הפנים החמה וברך את התלמידים וצוות בית הספר.

  עבור לתוכן העמוד