אגף חינוך אגף חינוך אגף חינוך
  אגף חינוך
  דלג על אגף חינוך

  אגף חינוך

  מנהלת אגף חינוך: רחל שחורי

  מנהלת מח' בתי"ס יסודיים: ענבל מור סמו

  מזכירה: הילה גבע 

  טלפון מזכירות: 04-6520055

  פקס: 04-6520062

  צור קשר אגף חינוך: לחץ כאן

  שעות פעילות: 8:00-16:00

  אייפדים למורי בית הספר "קישון"

  16/11/2016 עודכן בתאריך

  הטקס נערך במעמד ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, הגב' דפנה תמיר – מנהלת תכנית מחשב נייד לכל מורה, של קרן אתנה, עדנה דנגור, מנהלת בית הספר קישון ואתי עובדיה – נציגת הסתדרות המורים. במהלך הטקס הוענקו אייפדים למורים, בפרוייקט שהינו פרי שיתוף פעולה של קרן אתנה והמועצה האזורית עמק יזרעאל.   

   

  אורית פלד, רכזת המיחשוב של בית הספר קישון, סיפרה על התרומה המועילה: "המועצה רכשה לתלמידינו לפני שנתיים 25 אייפדים. כעת, כאשר גם המורים קיבלו אייפדים, ייפתחו אפשרויות רבות להפעיל וללמד בשיטות נוספות המשלבות את האייפדים החדשים עם אלו הקיימים אצל התלמידים". פלד הוסיפה כי יש לאייפדים תרומה ניכרת בלימודים בעיקר בחינוך המיוחד: "מחקרים בחינוך המיוחד גילו שהאייפדים מאוד תורמים לילדים עם לקויות למידה, ומביאים לשיפור משמעותי מבחינה חברתית ולימודית", אמרה פלד והוסיפה: "האייפדים החדשים מרחיבים את האפשרויות של המורים לחדש ולגוון וכן מסייעים בהקראה ובכתיבה של טקסטים".

   

  ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, ברך את המורים ואמר כי המועצה תמשיך לתמוך ולקדם את העשייה הבית ספרית. בצר הודה לצוות המורים על פועלם המסור, במסגרתו בשנה האחרונה, זכו בפרס חינוך מחוזי.

  עבור לתוכן העמוד