אגף חינוך אגף חינוך אגף חינוך
  אגף חינוך
  דלג על אגף חינוך

  אגף חינוך

  מנהלת אגף חינוך: רחל שחורי

  מנהלת מח' בתי"ס יסודיים: ענבל מור סמו

  מזכירה: הילה גבע 

  טלפון מזכירות: 04-6520055

  פקס: 04-6520062

  צור קשר אגף חינוך: לחץ כאן

  שעות פעילות: 8:00-16:00

  כנס מקהלות בתי ספר

  12/06/2017 עודכן בתאריך

  חגיגה מוסיקלית בכנס מקהלות של בתי הספר היסודיים של המועצה – לאחר שבשנה שעברה נעשתה פנייה למלחינים בעמק לכתוב קנטטה - יצירה קולית בליווי כלי נגינה - למקהלות ילדים, השנה התקבלו שלוש יצירות מקוריות שהולחנו על ידי מלחינים מהעמק. את היצירות: "טרופותי" על פי ספרה של ג'וליה דונלסדון הלחין עידו חת משמשית (כיום חייל בצה"ל), "דירה להשכיר" של לאה גולדברג, הלחין עמרי שיין משמשית, אף הוא משרת היום בצה"ל. את הסיפור של קדיה מולודובסקי - "גילגולו של מעיל" הלחין יחיעם מרכס, תושב הסוללים ומורה בבית האמנויות.

   

  השבוע, בכנס המקהלות המועצתי, הועלו היצירות בהשמעת בכורה. חמש מקהלות בתי ספר התגייסו לפרוייקט, ועבדו ביחד במהלך השנה: מקהלת בית ספר מרחבים כפר יהושע בניצוחה של טניה קפוטיאנסקי, מקהלת בית ספר רעים שמשית בניצוחה של אסנת יצחק, מקהלת בית ספר יחד גבעת אלה בניצוחה של ילנה גוכמן, מקהלת בית ספר עמק יזרעאל גניגר בניצוחה של רחל בורדינוב ומקהלת בית ספר נתיב הושעיה בניצוחה של יעל פלדהיים. פסיה קסל, ליוותה את התלמידים בפסנתר. תלמידי מסלול המוסיקה בבית האמנויות התגייסו אף הם לבצע את אחת היצירות וללוות בנגינה את כל הערב. המקהלות הצעירות הופיעו השבוע גם בפני תלמידי שכבות ג' ו ד' מכל בתי הספר בעמק במסגרת תכנית סל תרבות.

   

  ערב המקהלות נערך במעמד ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, שברך על העשייה המוסיקלית והאמנותית ושיבח את התלמידים, צוות בית האמנויות והצוותים החינוכיים על ההשקעה והעשייה המבורכת.

  עבור לתוכן העמוד