מינהל הכנסות
  אגף כספים וגזברות
  דלג על אגף כספים וגזברות

  אגף כספים וגזברות

  גזבר המועצה: שגיא ויץ

  מנהלת לשכה: שירה רגב

   טלפון מזכירות: 04-6520018

  פקס: 04-6526772

  צור קשר אגף כספים וגזברות: לחץ כאן 

  שעות פעילות: 8:00-16:00

  אושר תקציב המועצה לשנת 2015

  17/12/2014 עודכן בתאריך

  מליאת המועצה האזורית עמק יזרעאל אישרה את תקציב המועצה לשנת 2015 . בעשור האחרון תקציב המועצה האזורית הוכפל, מה שמעיד על הצמיחה הגדולה. גם השנה תקבל המועצה בפעם ה- 15 פרס מנהל תקין ממשרד הפנים

  יש תקציב: בישיבת מליאת המועצה שנערכה השבוע, הציג גזבר המועצה מר דן עייק את התקציב הכולל השוטף של המועצה האזורית עמק יזרעאל העומד על סך כולל של כ- 282 מיליון ש"ח. יש לציין כי מספר תושבי המועצה ממשיך וגדל – מדי שנה נוספים למועצה למעלה מ- 1000 תושבים, ונרשם גידול דמוגרפי של כ 4% - כפול מהנתון הארצי, העומד על 1.8%. כיום, מונה המועצה האזורית כ- 38,000 נפש.

   

  גזבר המועצה מר דן עייק הוסיף ואמר השבוע כי מעל ל-50% מהתקציב מושקע בחינוך הפורמלי והבלתי פורמלי, יתרתו מושקעת בתקציבי רווחה, תרבות, איכות סביבה, בטחון, יישובים בתהליכי צמיחה, נוער וקהילה. עוד הוסיף גזבר המועצה השבוע: "התקציב מאוזן ומשקף את ההשקעות הרבות שמשקיעה המועצה בכל תחומי החיים במועצה. מלבד תקציב זה, בתחילת השנה הקרובה יאושר תקציב הפיתוח של המועצה שיעמוד על כ35 מליון ₪, (חלקה של המועצה בפרוייקטי פיתוח, ואליו יתווספו תקציבים נוספים של משרדי הממשלה), ועיקרו מופנה למבני חינוך. המועצה תמשיך לשמור על איזון תקציבי, לטפח מצויינות בכל תחום ותמשיך להעניק שירות מצויין לתושביה".

   

  עייק גם הציג את העדכון לתקציב המועצה לשנת 2014 שעומד על כ- 279 מיליון שקלים והרשות אישרה עדכון זה. בחמש עשרה השנים האחרונות זכתה המועצה האזורית עמק יזרעאל ברציפות בפרס משרד הפנים לניהול תקין המבוסס על קריטריונים רבים ביניהם: התנהלות כספית מאוזנת ומסודרת, אכיפת חוק התכנון והבניה, הוצאות מנהליות, מתן הנחות בארנונה, מסירת עבודות במכרזים, רישוי עסקים, נוהל העברת תמיכות, קיום נוהל מחיקת חובות העדר חריגות שכר, קיום נוהל העסקת עובדים ואי חריגה מתקן.

   

   

  ראש המועצה האזורית אייל בצר, אמר השבוע: "בעשור האחרון הוכפל תקציב המועצה השוטף, דבר שמעיד על צמיחה מוגברת בכל התחומים. המועצה ממשיכה לשמור על ניהול תקין ואיזון תקציבי ואנו שמחים שגם השנה, בפעם ה- 15 ברציפות, אנו זוכים לקבל פרס מינהל תקין ממשרד הפנים. למרות שעדיין אין תקציב מדינה, המועצה תעשה כל שלאל ידה כדי לעמוד באתגרים העומדים בפניה. המועצה תמשיך להעניק שירותים מצויינים לתושביה, אני מודה לכל עובדי המועצה שתורמים לניהול המצויין ומתן השירותים לתושבים". 

  עבור לתוכן העמוד