מינהל הכנסות
  אגף כספים וגזברות
  דלג על אגף כספים וגזברות

  אגף כספים וגזברות

  גזבר המועצה: שגיא ויץ

  מנהלת לשכה: שירה רגב

   טלפון מזכירות: 04-6520018

  פקס: 04-6526772

  צור קשר אגף כספים וגזברות: לחץ כאן 

  שעות פעילות: 8:00-16:00

  המאמנים המובילים זוכים למינויים יוקרתיים

  20/01/2015 עודכן בתאריך

  ימים טובים עוברים על מועדון הכדורסל עמק יזרעאל שקבוצותיו מצליחות בכל המסגרות הן בליגה והן בגביע. השבוע קיבלו במועדון עוד שתי בשורות טובות: שרון אברהמי מקיבוץ גניגר, מאמן קבוצת הנוער לאומית והמאמן הכי ותיק במועדון, קיבל את המינוי היוקרתי: מאמן נבחרת הנוער של ישראל. אברהמי יכין את הנבחרת לאליפות אירופה בקיץ הקרוב. רק בשנה האחרונה העלה אברהמי את נבחרת הקדטים מדרג ב' לדרג א'. אברהמי מוערך מאוד בקרב המאמנים בארץ וברזומה שלו רשומים הישגים רבים ומכובדים.

   

  השבוע אמר שרון: "זה מינוי שאתה מחכה לו כל החיים, אני מאמן מגיל 18 ותמיד חלמתי לאמן בנבחרת, הקרקע הפוריה שיש בעמק עבור המאמנים והניסיון הרב שצברתי במשך השנים יעזרו לי במשימה החשובה החזרת הנבחרת לדרג א'".

   

  ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, ברך את אברהמי ואמר השבוע: "שרון מצטיין בעשייתו ארוכת השנים בבית הספר לכדורסל בעמק יזרעאל, מרגש לראות את הילדים מגיל צעיר ועד הכיתות הגבוהות, מכדררים, מקפצים ומשחקים בשקיקה בהנהגתו של שרון, המקפיד על איכות וכמות ובזכותו יש לנו כ- 1000 ילדים ובני נוער במועדון הכדורסל של העמק. זו גאווה גדולה לעמק ואנו מאחלים לו שיצליח בתפקידו".

   

   

   

  הבשורה השנייה לא איחרה לבוא לירן בראל מתמרת, מנהל מחלקת הבנות ומאמן הנשים לאומית והנערות א' שעושות עונה חלומית קיבל את המינוי מאמן נבחרת הקדטיות של ישראל. בקיץ האחרון שימש לירן כעוזר מאמן נבחרת הנערות שאף היא עלתה מדרג ב' לדרג א', ולאור הצלחתה קיבל לירן את המינוי. לירן הוא אחד המאמנים המוערכים ביותר בכדורסל נשים ומתקדם בהתמדה בתחום. במועדון הכדורסל אמרו השבוע כי בראל הקים בעמק אימפרית כדורסל נשים שהביאה הרבה מאוד תארים לעמק לאורך השנים, וכעת הוא קוצר את הפירות.

   

  אייל בצר ראש המועצה בירך את לירן בראל ואמר: "לירן בראל, המאמן האולטימטיבי של נערות העמק, אחראי למירב הגביעים שהושגו בשנים האחרונות – בראל פורץ דרך בהנהגת ספורט כדורסל הנערות והנשים ואני סמוך ובטוח שיצליח בתפקידו החדש".

  עבור לתוכן העמוד