מינהל הכנסות
  אגף כספים וגזברות
  דלג על אגף כספים וגזברות

  אגף כספים וגזברות

  גזבר המועצה: שגיא ויץ

  מנהלת לשכה: שירה רגב

   טלפון מזכירות: 04-6520018

  פקס: 04-6526772

  צור קשר אגף כספים וגזברות: לחץ כאן 

  שעות פעילות: 8:00-16:00

  39 מלגות חולקו לתלמידים

  20/01/2015 עודכן בתאריך

  39 תלמידים נבחרים בריקוד, שירה ונגינה בבית האמנויות בעמק יזרעאל קיבלו מלגות בטקס חגיגי שנערך השבוע במעמד ראש המועצה האזורית אייל בצר, בני משפחה וחברים וצוות בית האמנויות.

   

  התלמידים נבחרו על סמך פרמטרים שונים, ביניהם: חריצות, התמדה, כשרון והצטיינות.

   

   

   

  במהלך הטקס החגיגי עלו התלמידים לבמה וניגנו יצירות שונות. ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל, אייל בצר, ברך את התלמידים ואמר: " נמשיך לתמוך בעשייה התרבותית והאמנותית החשובה בבית האמנויות, עיקר תקציבה של המועצה מופנה לחינוך הפורמלי והבלתי פורמלי. העשייה כאן, הינה גם חלק מהחינוך הפורמלי בו תלמידינו נבחנים לבגרות וגם חלק משעות הפנאי שלהם. ההשקעה הזו, היא עבורכם – נוער העמק, אני מודה לגופים השונים ולתורמים הפרטיים על תמיכתם במלגות ומאחל לכם התלמידים – עוד שנים רבות ויפות של יצירה ומוסיקה".

   

  התלמידים קיבלו את המלגות מגילי יגר, מנהלת מרכז המוסיקה ואייל בצר ראש המועצה. חוה בקל, מנהלת בית האמנויות, שנבצר ממנה להגיע לטקס, סיכמה את הארוע ואמרה: "מדי שנה אנו עושים מאמצים רבים לגיוס משאבים לתמיכות בעשייה האמנותית העשירה המתרחשת בבית האמנויות. בנוסף למקורות מהם אנו משיגים תמיכה לקיום ולקידום הרכבים, מקהלות, וגופי ביצוע שונים אנו מצליחים לגייס גם תרומות למלגות לתלמידים. המלגות ניתנות לעידוד התלמידים בפעילותם הברוכה הן על כישרונם והן על התמדתם, סקרנותם, התקדמותם המקצועית והשקעתם הרבה והמתמשכת. השנה מקבלים מלגה 39 תלמידים. כן ירבו".

  עבור לתוכן העמוד