מינהל הכנסות
  אגף כספים וגזברות
  דלג על אגף כספים וגזברות

  אגף כספים וגזברות

  גזבר המועצה: שגיא ויץ

  מנהלת לשכה: שירה רגב

   טלפון מזכירות: 04-6520018

  פקס: 04-6526772

  צור קשר אגף כספים וגזברות: לחץ כאן 

  שעות פעילות: 8:00-16:00

  בפעם ה-15 ברציפות

  18/02/2015 עודכן בתאריך

  יום של פרסים: המועצה האזורית עמק יזרעאל זוכה בפעם ה-15 (!) ברציפות בפרס משרד הפנים לניהול כספי תקין לשנת 2014 – 2013. המועצה זכתה בפרס ההצטיינות, בהתאם למספר קריטריונים שעמדה בהם, ביניהם ניהול כספי תקין וניהול מנהלי תקין. בטקס חגיגי שהתקיים בתחילת השבוע, העניק השר גלעד ארדן, את הפרס לראש המועצה האזורית עמק יזרעאל – אייל בצר.

   

  לקבלת הפרס, נדרשה המועצה לעמוד בשורה ארוכה של קריטריונים. לצד התנהלות כספית מאוזנת ומסודרת, נבדקה ההתנהלות בנושאים כגון: הוצאות מנהליות, מתן הנחות בארנונה, מסירת עבודות במכרזים, רישוי עסקים, נוהל העברת תמיכות, קיום נוהל מחיקת חובות העדר חריגות שכר, קיום נוהל העסקת עובדים ואי חריגה מתקן.

   

   

  אייל בצר ראש המועצה אמר: "המועצה האזורית עמק יזרעאל חותרת למצוינות בכל תחומי פעילותה על מנת לאפשר איכות חיים ורמת חיים הוגנת לתושביה. אנו גאים על קבלת הפרס לאורך שנים רבות כל כך, ואני מודה לעובדים המצוינים של המועצה, שלהם חלק גדול בו. "הפרס האמיתי הוא התרבות הארגונית של המועצה והמקצועיות של העובדים לאורך השנים". בצר גם איחל הצלחה לגזבר המועצה – דן תנחומא, שמחליף את דני עייק, ששימש כגזבר המועצה ב- 25 השנים האחרונות. בצר: "אגף הכספים בראשותו של גזבר המועצה דני עייק, תרם תרומה עצומה לאורך השנים לפיתוח המועצה ויישוביה, ובין היתר, אנו רואים זאת גם בפרס ניהול כספי תקין ואיזון תקציבי אותו אנו מקבלים זו השנה ה- 15 ברציפות. אנו מודים לדני עייק, היוצא לגמלאות, על תרומתו הברוכה וארוכת השנים למועצה ולעמק. אנו מאחלים לדן תנחומא הצלחה רבה בתפקידו".

  עבור לתוכן העמוד