מינהל הכנסות
  אגף כספים וגזברות
  דלג על אגף כספים וגזברות

  אגף כספים וגזברות

  גזבר המועצה: שגיא ויץ

  מנהלת לשכה: שירה רגב

   טלפון מזכירות: 04-6520018

  פקס: 04-6526772

  צור קשר אגף כספים וגזברות: לחץ כאן 

  שעות פעילות: 8:00-16:00

  עמק יזרעאל

  המועצה הידידותית ביותר לעסקים קטנים ובינונים
  27/10/2015 עודכן בתאריך

  מתוצאותיו של סקר שהוכן על ידי הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים של משרד הכלכלה, עולה כי המועצה האזורית עמק יזרעאל היא המועצה הידידותיות ביותר לבעלי העסקים הקטנים והבינוניים בקרב הרשויות השונות. הסקר עצמו כלל קריטריונים רבים כגון "שביעות רצון", "חישוב נטל ארנונה", "נגישות מידע באתר האינטרנט" לצד מדדים נוספים, ושקלול התוצאות הסופיות מצביע על מדיניות המועצה הדוגלת בעידוד ופיתוח של הכלכלה המקומית.

   

  הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים מפעילה מגוון תכניות סיוע וייעוץ פיננסי, כאשר שאיפתה היא ליצור סביבה עסקית מעודדת צמיחה עבור מגזר העסקים הקטן והבינוני אותו היא מייצגת. כמו כן, פעילותה של הסוכנות כוללת גם מעקב, הערכה, חקיקה, יצירת מידע ופיתוח הזדמנויות לבעלי עסק פרטיים במרחב הפעילות הצרכני.

   

  מנהל הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, רן קויתי, כתב לראש המועצה אייל בצר, לאחר פרסום התוצאות: "ברצוני לברך את המועצה על דירוגה במקום הראשון ב'מדד הרשויות: ידידותיות לעסקים קטנים ובינוניים'. לעסקים קטנים ובינוניים תרומה מרכזית לחיים ברשות המקומית מבחינת יצירת מקומות עבודה לתושבים, הפעלת מקומות בילוי ופנאי ושירותים רבים נוספים. ומצד שני, הרשות המקומית היא הכתובת השלטונית הראשונה עבור העסקים הקטנים. יחסים טובים בין השניים תורמים לכל הצדדים. השקעה בעסקים הקטנים והבינוניים היא השקעה ברשות ובתושבים."

  עבור לתוכן העמוד