תרבות בעמק אולם תרבות יפעת התחנה הבריטית מטיילים ונהנים הופעה - מוש בן ארי
  מחלקת תרבות
  דלג על מחלקת תרבות

  מחלקת תרבות

  מנהלת: רחלי אבידוב

  משרד: חלי לוי, סיגל זרביב

  טלפון: 04-6520082/172

  פקס: 04-6520014

  שעות פעילות: 8:00-16:00

  טלפון אולם יפעת: 04-6040575

  תרבות בעמק

  פרס שרת התרבות למועצה האזורית עמק יזרעאל מקום שני ארצי בקטגוריית המועצות האזוריות
  3/12/2014 עודכן בתאריך

  "הנני שמחה לבשר לך כי המועצה האזורית עמק יזרעאל, זכתה בפרס שרת התרבות לרשויות מקומיות בתחום התרבות – במקום השני בקטגוריית מועצות אזוריות", כך כתבה השבוע מנכ"לית משרד התרבות ויו"ר ועדת הפרס – אורלי פרומן, במכתב ששיגרה לאייל בצר, ראש המועצה האזורית עמק יזרעאל. פרומן הוסיפה וכתבה: "חשוב לציין כי חברי ועדת הפרס שישבו על המדוכה, התרשמו מאוד מפעילות התרבות הענפה והמגוונת ביישוביכם, אני יודעת כי ההישג המרשים הוא פרי עבודה מאומצת של אנשים רבים, אני מברכת את כולם ביישר כח".

   

  מנהלת מחלקת התרבות במועצה, ברכה כהן, אמרה השבוע: "מחלקת התרבות שמה לה למטרה להביא את מיטב התרבות על מגון תחומיה לתושבי העמק לקטנים, צעירים, בוגרים וותיקים וכן לעודד עשייה תרבותית בישובים ובאזור. וזאת בשיתוף פעולה עם רכזי וועדות התרבות בישובים. אנו נמשיך ליזום ולקיים את התרבות בעמק על כל תחומיה ומקווה להגדיל את מספר "צרכני התרבות בעמק". אני מודה לכל השותפים לעשייה התרבותית. תודה למשרד התרבות והספורט על ההוקרה והסיוע בתרבות לאורך כל השנים."

   

   

  אייל בצר ראש המועצה ברך ואמר: "כבר מהגיל הרך, מערכות החינוך של העמק מעודדות תרבות וחינוך להרחבת אופקים בתחומי התרבות והאמנות. בכל בתי הספר שלנו פועלות מגמות תיאטרון ומחול ומגמות אמנות ואנו מעודדים תלמידים להחשף להצגות ומופעי מחול. למבוגרים שבינינו, משקיעה המועצה רבות בפיתוח פעילויות תרבות מקומיות ואזוריות המתאימות למגוון גילאים – מופעים, הצגות תיאטרון, מופעי מחול, ערבי שירה, תיאטרונטו, סרטים, קונצרטים וארועי אמנות וספרות". בצר הודה למחלקת התרבות והעומדת בראשה – ברכה כהן על העבודה המסורה ואמר: "אנחנו גאים ושמחים שמגוון רחב של תושבינו נחשפים למיטב האמנים הפועלים בישראל. נמשיך לעודד את הפעילות התרבותית בעמק, ביישובים ובמערכות החינוך שלנו".

  עבור לתוכן העמוד