רגע לפני סיום

בבתי הספר 'יחד' בגבעת אלה ו'עמק יזרעאל' בגניגר נפרדים מתלמידי שכבות ו' וממנהלות בתי הספר- נירה מרום ואורית דביר שמסיימות את תפקידן


מסיבת הסיום של תלמידי כיתות ו' בבית הספר 'יחד' בגבעת אלה התקיימה על רקע נופיו של הגן הלאומי בציפורי.
הטקס בציפורי מסמל את הקשר של השכבה ובית הספר לעמק יזרעאל, וממנו ניתן לראות את ארבעת היישובים המזינים את בית הספר- גבעת אלה, חנתון, ציפורי ואלון הגליל.

במחזור כ"ז המסיים, 95 בוגרים ובוגרות, בשלוש כיתות. זהו המחזור הגדול ביותר של בית הספר.

לאחר טקס הסיום החגיגי, התלמידים יצאו לטיול לילי מרגש, שכלל לינה והפעלה בחצר בית הספר 'יחד' - הבית בו גדלו בשש השנים האחרונות.

נירה מרום מנהלת בית הספר, מסיימת את תפקידה לאחר שבע שנים, בהן הובילה את בית הספר להישגים בתחומים רבים.

ראש המועצה אייל בצר, ברך אותה: "נירה את מנהלת ערכית ומסורה, בית הספר בהובלתך הגיע להישגים מרשימים בתחום הלימודי וחשוב מכך, בתחום החברתי. את אשת חזון שחולמת, רותמת ומגשימה. אין ספק שהתלמידים, המורים והמועצה כולה זכו בך!".

בבית הספר 'עמק יזרעאל' בגניגר חגגו את מסיבת הסיום במדשאת הקיבוץ, בו ממוקם בית הספר - הוא נוף ילדותם של התלמידים בשש השנים האחרונות, בסמוך ליישובים המזינים אותו - בלפוריה, גניגר, כפר גדעון, כפר החורש, מזרע, רמת דוד ותל עדשים.

במחזור פ"ט המסיים, 64 בוגרים ובוגרות, בשתי כיתות. למרות שהשנה לא התאפשר להם לקיים מסורות שנהוגות בבית הספר בשנת הסיום, בשל מורכבות התקופה, תלמידי השכבה לא ויתרו על מסורת ארוכת שנים ומכרו, במהלך יום ההורים, תוצרים של תלמידי בית הספר 'יובלים' מעפולה. בבית הספר 'יובלים' לומדים תלמידים עם שיתוק מוחין ומוגבלויות פיזיות מורכבות. את הפדיון מהמכירה תלמידי בית הספר 'עמק יזרעאל' העבירו לבית הספר 'יובלים', כתרומה.

אורית דביר, מנהלת בית הספר, מסיימת את תפקידה לאחר שלוש עשרה שנות עשייה וחינוך, בהן הובילה ביד רמה את בית הספר.

ראש המועצה אייל בצר, ברך אותה: "צמחת מתוך בית הספר. היית מחנכת מוערכת ומנהלת מוערכת עוד יותר. קידמת את הלמידה החוץ כיתתית בבית הספר והשכלת לראות תמיד את כל התלמידים, מתוך ראייה הוליסטית, שלמה וכוללת. את מחוברת מאד לעמק ולערכיו וככזאת, הבאת ערכים אלה לכדי מימוש כמחנכת וכמנהלת ועל כך, התברכנו בך!"

מנהל אגף החינוך יפתח גיא, הודה לשתי המנהלות המוערכות על תרומתן ופועלן לאורך השנים, למען תלמידי העמק, במסירות רבה ובתחושת שליחות.

ראש המועצה ומנהל אגף החינוך איחלו לתלמידים הבוגרים הנאה ומנוחה בחופשת הקיץ והצלחה בהמשך לימודיהם במערכת החינוך העמק-יזרעאלית.

ראש המועצה בטקס סיום כיתה ו' בית ספר יחד - על רקע ציפורי העתיקה

ראש המועצה נפרד מנירה מרום מנהלת בית הספר יחד

צילום: ענת חרמוני