דלג לתוכן העמוד

מוקד המועצה

מרכזיה

אביבה אזרד
מרכזנית

לשכת ראש המועצה

חגית ברנס
מנהלת לשכת ראש המועצה
חן כהן
מנהלת לשכת מנכ"ל
עינב קמרון
מנהלת לשכת הסגנים

הנהלת המועצה

אייל בצר
ראש מועצה
דליה אייל
ממלאת מקום ראש המועצה וסגניתו
אבי סמוביץ
סגן ראש המועצה
שי יזרעאלי
סגן ראש המועצה
רינת זונשיין
מנכ"ל המועצה

אגף קהילה ורווחה

פקס אגף קהילה ורווחה: 153-4-6520068

לי יהב
לי יהב
מנהלת אגף קהילה ורווחה
שרית פז
מזכירת אגף קהילה ורווחה
אלה סופר
מזכירה אגף קהילה ורווחה
מירב עמיאל
עובדת זכאות
ניצנית מרון
תקציבנית
דלית רויטר
ראש צוות ומנהלת תחום הגיל הרך
איילת אפשטיין
ראש צוות
איאת ג'ואמיס
עובדת סוציאלית קהילתית
גלית ארן
מרכזת טיפול בוותיקים, עו"ס לחוק חוסים וסדרי דין
גלית צור יוסף
גלית צור יוסף
ראש צוות, מנהלת יחידת נוער צעירים ולהט"ב
יסמין אוסטרובסקי
מרכזת המרכז לשלום המשפחה ומניעת אלימות
יפעת גזית
עו"ס קהילתית ותיקים, מנהלת תוכנית קהילה לדורות
יפעת יוספזון
מנהלת המרכז לטיפול בפרט ובמשפחה
ליאת בן משה
מנהלת המרכז היזרעאלי למשפחות מיוחדות
ליהי אלוני רצאבי
מקדמת תעסוקה לצעירים
לימור פז
עו"ס לחוק הנוער
מעין בנימין
מנהלת המרכז לטיפול קבוצתי בילדים והדרכת הורים
נופר גלסמן
מנהלת תכנית "נתיבים להורות" ורכזת תחום אובדן ושכול.
נעמי ברקאי
עו"ס מסגרות חינוך מיוחד, עו"ס אפוטרופסות
נרי בן שושן
עובדת סוציאלית קהילתית - צח"י
נרי בן שושן
עובדת סוציאלית קהילתית, רכזת התנדבות המרכז היזרעאלי למשפחות מיוחדות
סהר חרובי
רכזת תחום מוגבלויות
סיון בזק
עו"ס נוער קהילתית
עדי חמו
ראש צוות, עובדת סוציאלית קהילתית, רכזת חירום
ענת ירון
מנהלת המרכז לגישור ודיאלוג קהילתי
ענת ירון
מנהלת המחלקה להתנדבות
ריקי שמעוני
מנהלת קתדרת ותיקים

אגף חינוך

איה ליטבק
מ"מ מזכירת האגף
כרמית מלכי
רכזת כוח אדם ורישום
ארנה אשרם
מנהלת מחלקת בתי ספר יסודיים
מורן ורטהיים
מנהלת מחלקת הגיל הרך וגני ילדים
ציפי חסון
מזכירת מחלקת הגנים והגיל הרך
סיגל זרביב
מזכירת מחלקת הגיל הרך ואחראית קליטת העלייה
יואל גרינצייג
חשב
פועה ברנר
מ"מ מנהל מחלקת חינוך מיוחד
הילה גבע
מזכירת מחלקת חינוך מיוחד
רוני שמש
קב"ס (קצינת ביקור סדיר)
נטלי פאר
חינוך חברתי

אגף הנדסה ותשתיות

דובי וינגרטן
מהנדס המועצה
שרית עושרי
סגנית מהנדס המועצה
רותי אמויאל
מזכירת האגף
ענת פניני
מזכירת מחלקת תשתיות, פיתוח ודרכים
מוריה נחמני
מזכירה
חלי דניאל
חשבת האגף
ענבל קורן רייסנר
מנהלת מחלקת תכנון ישובים
מיכאל לשצ'ינסקי
מנהל מחלקת תשתיות
עפר דרור
מנהל מחלקת אחזקה
חמוטל בק
מזכירת מדור אחזקה/ נושאי ועדה / טופסי 4
מוריה נחמני
מזכירה
מתן רוטשילד
מנהל מחלקת בינוי
משה נחימוב
מנהל מחלקת אחזקת מבני ציבור וחינוך
צח אבנת
מנהל מחלקת חזות וגינון
דינה שמואל
מזכירת מח' מבני ציבור/ נושאי ועדה/ היתרי בנייה
אבי כהן
מנהל תפעול
ולרי ברויטמן
עובד מחלקת אחזקה, חשמל
אולג גולדברג
פיקוח

אגף איכות הסביבה

אסי אליה
מנהל איכות הסביבה
ארנון מצר
פרויקטים ופיקוח אזורי
מירי מלכה
מזכירת איכות הסביבה ורישוי עסקים
דר' גלית וונדר
וטרינרית רשותית
עדי גרנוב
מנהל מחלקת מיחזור ופסולת
ארדה רבוא
רכזת קיימות בקהילה
לילה אלעד
רכזת חינוך סביבתי - בתי ספר
תמר אודם
רכזת חינוך סביבתי - גנים
נועם גיגי
מנהל מחלקת אכיפה
רועי קליין
פקח איכות הסביבה
שגב בוסקילה
פקח
דרור דגני
פקח שטחים פטוחים

אגף כלכלי

מאיה אדר קדוש
מנהלת מחלקת תיירות
משה (טושקו) בן שחר
רכז חקלאי
ציפי גליקשטיין
מנכ"ל מעברים בעמק
אנט טוביאנה
מזכירת בית ספר לנהיגה
משה בר
מנהל בית ספר לנהיגה

ארכיון

אסתר רויניק
מנהלת הארכיון

ביטחון

משה אלקנה
מנהל מחלקת ביטחון
קרן שחר
מנהלת המוקד
אבידן אברהם
קב"ט מוסדות חינוך
עודד מלכה
שוטר קהילתי
רון רוזנר
מפקד בסיס הפעלה אזורי
דגן פריג'
פקח איכות הסביבה וסייר ביטחון
פלטי בארי
פקח איכות הסביבה וסייר ביטחון
מוקד
מוקד 24 שעות

בית האומנויות

רותי ברג
מזכירת מרכז המוסיקה
לאה זית
מנהלת בית האמנויות
גבי צפניה
מנהל מרכז המחול
יריב דומני
מרכז מגמת בגרות מוסיקה

music center

דוברות וחופש המידע

עדי בכר
אחראית האתר ע. דוברת

הנהלת חשבונות

ויקי ליטביננקו
מנהלת חשבונות ראשית
עליזה רביבו
מנהלת חשבונות
מירב סעדיה
מנהלת חשבונות
אופירה עובדיה
מנהלת חשבונות
אביבית ועקנין
מנהלת חשבונות
מורן מירקוב
מנהלת חשבונות
מריה ספקטור
מנהלת חשבונות
אולגה סימיונוב
מנהלת חשבונות
אירה אוסקר
מנהלת חשבונות

הרשות לביטחון קהילתי

אוריה ספיר
מנהלת תכנית הרשות לביטחון קהילתי

ועדה מרחבית - יזרעאלים

שי יזרעאלי
יו"ר הוועדה
אורית כהן
מהנדסת הוועדה
שרון חמו
סגן מהנדסת הוועדה ומתכנן הוועדה
רעיה דגן
מנהלת תפעול
רוסיטה טוגר
בודקת תוכניות
רומאיכה סיבאני
אחראית מחלקת רישוי
דפנה גייצמן
בודקת בקשות להיתרי בנייה
סמאח זועבי
בודקת בקשות להיתרי בנייה
פלור מילגרום
בודקת בקשות להיתרי בנייה
רחלי קולט
בודקת בקשות להיתרי בנייה
רעות בן דוד אסולין
בודקת בקשות להיתרי בנייה
דודי אזור
מנהל מחלקת פיקוח
יריב כעביה
מפקח בנייה
מוחמד אמארה
מפקח בנייה
קובי גוטוביץ'
מפקח בנייה
טליה טובול
מזכירת פיקוח וגבייה
ליאת איבנברג
מידענית
שלומי פחימה
מידען

ישובים

לילך כהני
מנהלת מחלקת ישובים
מיכל ניר ארבץ
מנהלת אשכול היישובים המזרחי
דקלה יוחאי רוטמן
מנהלת אשכול היישובים הצפוני
שי בן דוד
מנהלת אשכול היישובים המערבי

יישובי המועצה

סוואעד חמיירה
יישוב
מרחביה קיבוץ
יישוב
מחנה יהודית
יישוב
כפר תקווה - בית ומקום לאנשים מיוחדים

בית לחם הגלילית
יישוב
בית זייד
יישוב

יובלי העמק

צחי ורמוס
מנהל
עמית זינגר
מנהל תפעול
קרן מגל קסלר
מנהלת אדמיניסטרטיבית
אור סמרנסקי
רכזת מערכות בקרה
אנה עמרני
הנהלת חשבונות

כספים וגזברות

שגיא וייץ
גזבר המעצה, מנהל אגף הכספים
מירי שריג
חשבת המועצה
ויקטוריה ליטביננקו
מנהלת חשבונות ראשית
ארינה גוטניק
מזכירה
יהודה אזרד
קופאי
נורית גואטה
קופאית

מבקר המועצה

אלי יהודה
מבקר המועצה

מליאת המועצה

גבת
גבת
רחל בן-חורין
גבעת אלה
שמואל טלאור
גבעת אלה
יריב בן-עזר
בלפוריה
אברהם כץ
בית שערים
איריס גרומן
בית לחם הגלילית
בית זייד
בית זייד
אלונים
אלונים
אפי קידרון
אלוני אבא
יעקב איציק
אחוזת ברק
זיו ורהפטיג
אחוזת ברק
אבי סמוביץ
יפעת
דליה אייל-בן-מנשה
אלון הגליל

משאבי אנוש ושכר

אביטל אלמוגי
מנהלת שכר
ענת עומר
חשבת שכר
אירה יפרח
חשבת שכר
ענת דומינסקי
מנהלת משאבי אנוש
מרב ברנדט-שתיל
רכזת משאבי אנוש
נוי בן גל
רכזת משאבי אנוש
ניצן אופק
רכזת משאבי אנוש

מנהל הכנסות

שרון עזרן
מנהל
רעות גטה
סגנית מנהל
רות ויצמן
היטלי ביוב
נועה חזן
הנחות
סנדרה דירקטור
חיובי מים
מלי ביטאו
אגרת ביוב, שפכים חריגים
נטלי אמסלם
החלפת מחזיקים ושומה
ניתאי פיזיק
פקח שומה
ורד אלישע
קיבוצים בגביה מרוכזת
דבורה ביינה
בית האמנויות ורווחה
ברוך דסטה
אחראי אכיפה
נורית אברהם
אכיפה

מועצה דתית

חיה קליגר
מנהלת
שדה יעקב

נוער

פקס נוער: 04-6520077

אוריה יערי
רכז ליווי מערכות נוער יישוביות
אורי חן
רכז טיולים ומפעלים
שני מזרחי
רכזת שיתופי פעולה ותכנית להב"ה

ספורט

קטי ויינר
מזכירה
עודד יחיאלי
רכז כדורסל
חן זרצקי
מנהלת תכנית קידום בריאות

ספרייה אזורית

נורית גבעוני
מנהלת הספרייה
נעמה שובל
ספרנית
אביב דרור לוי
ספרנית
שירז בוינג'ו
ספרנית

עובדות סוציאליות ביישובים

פקס עובדות סוציאליות ביישובים: 153-4-6520068

לי יהב
לי יהב
מנהלת אגף קהילה ורווחה
עו"ס זמנית
אחוזת ברק
טלי קפל
טלי קפל
אלון הגליל
אביב אוסטרוב חסון
אביב אוסטרוב חסון
אלוני אבא
מיכל מעוז
מיכל מעוז
אלונים
אביב אוסטרוב חסון
אביב אוסטרוב חסון
בית לחם הגלילית
מעין בנימין
מעין בנימין
בית שערים
ענבל כפיר
ענבל כפיר
בלפוריה
עו"ס זמנית
גבעת אלה
מיכל מעוז
מיכל מעוז
גבת
ליהי אלוני-רצאבי
ליהי אלוני-רצאבי
גזית
אביב אוסטרוב חסון
אביב אוסטרוב חסון
גניגר
עו"ס זמנית
דברת
סהר חרובי
סהר חרובי
הושעיה
עו"ס זמנית
היוגב
מיכל מעוז
מיכל מעוז
הסוללים
צפנת גליל
צפנת גליל
הרדוף
סהר חרובי
סהר חרובי
חנתון
עו"ס זמנית
יפעת
נעמי ברקאי
נעמי ברקאי
כפר ברוך
נעמי ברקאי
נעמי ברקאי
כפר גדעון
מעין בנימין
מעין בנימין
כפר החורש
מיכל מעוז
מיכל מעוז
כפר יהושע
טלי קפל
טלי קפל
מזרע
אסמעיל אבוליל
אסמעיל אבוליל
מנשיה זבדה
עו"ס זמנית
מרחביה קיבוץ
עו"ס זמנית
מרחביה מושב
סיון בזק
סיון בזק
נהלל
אסמעיל אבוליל
אסמעיל אבוליל
סוועד חמירה
נרי בן שושן
נרי בן שושן
עדי
ליהי אלוני-רצאבי
ליהי אלוני-רצאבי
עין דור
גלית ארן
גלית ארן
ציפורי
אביב אוסטרוב חסון
אביב אוסטרוב חסון
רמת דוד
לימור פז
לימור פז
שדה יעקב
טלי קפל
טלי קפל
שמשית
עדי סמדר
עדי סמדר
שריד
עו"ס זמנית
תל עדשים
יפעת גזית
יפעת גזית
תמרת

עמותת ותיקי עמק יזרעאל

נוקי בן-שושן
מנהלת
דורית דוק
מזכירת העמותה והסב יום
תמר להב
מנהלת יחידת איתן
תמי אידלשטיין
מנהלת תחום תרבות ופנאי
חגית רפפורט
מנהלת המרכז הידרותרפי
סיגל אהרון
מנהלת תחום קידום בריאות ומתנדבים
קרנית כהן
מנהלת מרכז יום ועו"ס בעמותה
מיכל אפריאט
מדריכת תעסוקה בסב יום
יעל רוטנברג
מזכירת המרכז ההידרותרפי
דודיק פרץ
אב קהילה תומכת
יהודה פוקס
אב קהילה תומכת
אורלי האס
פיזיותרפיסטית, הידרותרפיסטית
יפים פינקלשטיין
מרפא בעיסוק

פיקוח ואכיפה

צעירים ומלגות

דקלה יוחאי רוטמן
צעירים ומלגות

קתדרת עמק יזרעאל

רישוי וקידום עסקים

מירי מלכה
מזכירה - רישוי עסקים
נתי חזן
מפקח רישוי עסקים

רכש ולוגיסטיקה

קרן מזרחי
מזכירה - רכש ולוגיסטיקה

שירות פסיכולוגי חינוכי

לימור ליברמן-אזולאי
מזכירה

תרבות

נועה שמרון
מ"מ מזכירה
אולם תרבות-אזורי-יפעת
אולם תרבות

תחבורה

מירי שטיינברג
מנהלת
אבי פרץ
סדרן תחבורה
אנט טוביאנה
מזכירה
משה פולק
קצין בטיחות בהסעות
אורית שושן
הסעות חינוך מיוחד